Kadın Örgütü Merkez Yönetim Kurulu

Sıla Usar İncirli

Sıla Usar İncirli

Başkan

1972 yılında dünyaya gelen Sıla Usar İncirli Türk Maarif Koleji mezunudur. Ardından 1996 senesinde Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Ortaokul döneminde gençlik merkezinde çalışmış Üniversite döneminde ise Temsilciler Konseyinde Yönetim Kurulu üyesi olarak yer almıştır. Üniversite mezuniyetinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesinde Nöroloji uzmanlığı yapan İncirli 2012 senesinde Nöroloji uzmanı olarak çalışmaya başlamış, 2015’te ise Klinik Şefliği görevini üstlenmiştir. Kıbrıs Türk Tabipleri Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği, Kıbrıs Türk Hekimler Sendikası Yönetim Kurulu Üyeliği, Genel Sekreterliği ve Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. Sıla Usar İncirli, 7 Ocak 2018 Genel Seçimlerinde milletvekili seçilmiştir. Çok iyi derecede ingilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir.

Tülin Murat

Tülin Murat

Genel Sekreter

Kırıkkale’de doğdu. İstanbul Üniversitesini bitirdi. Uzun yıllar Edebiyat öğretmenliği yaptı. Görevine Milli eğitim bakanlığı daire müdür muavini ve müdürü olarak devam etti. KTOEÖS Okul temsilciliği ve sendika yönetim kurulu üyeliğinde bulundu. Yurtsever Kadınlar Birliği üyesi olarak çalıştı.

Emine Solyalı

Emine Solyalı

Mali Sekreter

Tülay Sönmez

Tülay Sönmez

Örgüt Sekreteri

1960’da Lefkoşa’da doğdu. 32 yıl devletin çeşitli kademelerince görev ifa etti. 2007-2009 yılları arasında Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı Plan Proje Müdürlüğü yaptı ve emekli oldu. Halen Lefkoşa İYK Sekreterliği görevini sürdürmekte olup Vakıflar Bankası Yönetim Kurulu Üyesidir.

Simge Okburan

Simge Okburan

Dış İlişkiler Sekreteri

Zeliş Sipahi

Zeliş Sipahi

Propaganda Sekreteri

Hülya Demirel Akbil

Hülya Demirel Akbil

Yerel Yönetimler Sekreteri

Emel Kişi

Emel Kişi

Eğitim Sekreteri

Fide Kürşat

Fide Kürşat

Sivil Toplumla İlişkiler Sekreteri

Dilek Ceylanlı

Dilek Ceylanlı

Faal Üye

Haber Bültenine Kayıt Yaptırın

Haber bültenimize kayıt yaptırın, partimiz ile ilgili haberler haftalık olarak mailinize gelsin.